foto

W naszym kraju jest blisko 35 miliona cukrzyków

W naszym kraju jest blisko 3,5 miliona cukrzyków, a co najgorsze - niemal milion nie wie nic na temat swojej choroby. Cukrzyca to cywilizacyjna choroba, która ma związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez przyczyny lekarze mówią o cukrzycy, iż jest cichym zabójcą - nie daje bezpośrednich symptomów, jednakże powoduje liczne kłopoty z systemem krążenia, sercem oraz wpływa bezpośrednio na pogorszenie samopoczucia.

Zobacz więcej ...

foto

Jeśli wyszukują Państwo punktu sprzedaży

W Polsce jest prawie że 3,5 miliona cukrzyków, a co najgorsze - nieomalże milion jest nieświadomych choroby. Cukrzyca to poważna choroba, jaka ma bezpośredni związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez przyczyny lekarze często mówią o cukrzycy, iż jest skrytym mordercą - nie daje bezpośrednich objawów, jednakże powoduje liczne trudności z układem krążenia, sercem i wpływa bezpośrednio na pogorszenie.

Zobacz więcej ...

foto

Oprócz najwyższej jakości wyposażenia do mierzenia cukru sklep

W naszym kraju jest blisko 3,5 miliona cukrzyków, a co najgorsze - nieomalże milion nie wie nic na temat swojej choroby. Cukrzyca to poważna choroba, która ma bezpośredni związek z poziomem cukru we krwi. Nie bez przyczyny lekarze często mówią o cukrzycy, iż jest cichym zabójcą - nie daje bezpośrednich symptomów, jednak wywołuje liczne kłopoty z systemem krążenia, sercem i wpływa bezpośrednio na pogorszenie humoru. Jeżeli chcą Państwo przeanalizować poziom cukru we krwi lub mają.

Zobacz więcej ...