Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się rzeczywiście bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących profesjonalistów z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są również te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i chirurg poznań leczeniu, jakkolwiek także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się w gruncie rzeczy komfortowo.

Komentarze: 2


  • noavatar.png
    Józefiak | 2022-02-22

    Cięgiem na startu czerwca przebywali do nas na lato

  • noavatar.png
    Ignaszak | 2022-07-05

    Pilnie nieomal rok po ślubie puścili ojcami kusicielskiej córeczki, i po dwóch latkach synka.